Zabawki B.toys

EKO-HIT firmy B.est TOYS Polska

Kanadyjskie zabawki B.toys wykonane są ze starannie dobranych surowców – nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A, co oznacza, iż są nietoksyczne, bezpieczne dla dzieci.

Kwestia opakowania została rozwiązana w imponujący sposób: są to w wielu przypadkach praktyczne pojemniki, słoje z zakrętkami i piękne wzorzyste torby zapinane na zameczek,  których z przyjemnością używa się na co dzień – do przechowywania zabawek i nie tylko.


BX1003_Elemenosqueeze_opakowanie BX1002-pkg-sv-white BX1002-dp-E

 

 

 

 

W przypadku tych pozycji asortymentowych, gdzie nie można było uniknąć opakowania, jest to opakowanie biodegradowalne, wykonane z surowców z odzysku i nawołujące „segreguj i przetwarzaj, nie zaśmiecaj”. Opakowanie to jest zaprojektowane w taki sposób, iż nie ma potrzeby dokupowania torebek prezentowych. Ponadto producent podpowiada praktyczne zastosowania opakowań tekturowych – np. opakowanie samochodzików stanowi jednocześnie atrakcyjny garaż, który dzieci wykorzystują w zabawie.

BX1175_Stackadoos in jar_przywieszkaBX1110-pkg-sv-white

 

 

 

 

 

 

 

We wszystkich przypadkach opakowanie zabawek B.toys jest zredukowane do minimum, do tego stopnia, że czasem wręcz nie występuje, a zabawki posiadają jedynie opaski i/lub przywieszki prezentowe, wykonane z papieru z recyklingu przy użyciu tuszy na bazie soi.

 

BX1153-pkg-wht BX1155-pKG-white BX1170-pkg-b-white

 

 

 

 

Jakość wykonania zabawek oraz zastosowanych surowców zapewnia ich długie użytkowanie. Ochrona środowiska przejawia się również poprzez wmontowanie w zabawki (te, które tego wymagają) baterii o długiej żywotności oraz zamieszczenie wyraźnej informacji na temat konieczności zbierania zużytych baterii, a następnie ich przekazywania do punktów zbiórki.

BX1040_Spinaroos_opakowanie

Zabawki B.toys to przykład produktu w szczególny sposób rozwijającego świadomość ekologiczną i wyrabiającego  dobre nawyki – wśród rodziców i dzieci.

www.btoys.pl

www.facebook.com/B.toysPolska

B._logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *